Kurz mozaiky jsem dostala jako dárek k Vánocům. Očekávala jsem klidný den, kdy vypnu hlavu a vytvořím jednoduchou mozaiku. Atmosféra na kurzu byla velmi přátelská a vstřícná, podporující. Vím o sobě, že nejsem na tvoření nijak zvlášť šikovná. Téměř celý den se mi věnovala, zdůrazňuji velmi trpělivě, jedna z lektorek. Sobotní mozaiku jsem si upřímně užila a výsledek předčil mé očekávání. Děkuji celému týmu Ateliéru mozaiky a kurz rozhodně doporučuji.
Anita Báchorová
